1 вересня у День знань міський голова Тернополя Сергій Надал провів робочу зустріч з головою Тернопільського міського об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка — Наталією Чорною та очільником Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка — Петром Шимківим.
На зустрічі були обговорені питання щодо співпраці та активізації просвітницької роботи в освітніх закладах, зокрема, організації шкільних конференцій, освітянських зустрічей. Щодо культурно-мистецької співпраці проводитиметься популяризація імен просвітян, які є вихідцями саме з Тернопільської міської територіальної громади. У майбутньому також заплановано реалізувати школу лідерства для молодіжного крила, проводити заходи з ветеранами.
У товаристві «Просвіта» також діє декілька різноманітних клубів, налагоджено роботу з внутрішньо переміщеними особами, які знайшли прихисток у нашому місті.