Усі сім шкіл Головненської громади, що на Косельщині, з першого вересня розпочали очне навчання. Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну діти навчались дистанційно.
Розповів Суспільному керівник гуманітарного відділу громади Віталій Марчук.
Згоранський ліцей, який є навчальним закладом Головненської громади, теж не працював. Протягом літніх канікул у ліцеї зробили два евакуаційних виходи з приміщення та, попри відсутність укриття, знайшли місце, де перебуватимуть учні та персонал під час повітряної тривоги, каже директорка навчального закладу Олена Демидюк.
«Є укриття, це дім молитви, з яким ми укладали договір», – каже директорка.Дві доньки Олесі Жалніної навчаються у місцевому ліцеї. Мама розповідає, що радіє очному навчанню дітей. Каже, що коли є очне навчання, то діти дисципліновані, вони не порушують графік, в них є відповідальність. Звичайно, що очне навчання набагато краще, додає жінка.На уроці української літератури в 11 класі вчителька Світлана Купира розповідає про життя та творчість Павла Тичини. Говорить: ніщо не замінить очної форми навчання.«Є різниця, адже очне навчання дає нам більше знань, ми можемо за допомогою до вчителя звернутись», – каже одинадцятикласниця Ярослава Оліщук.
Зі слів директорки Олени Демидюк, у Згорани щодня шкільний автобус довозить на навчання дітей з чотирьох навколишніх сіл. Усього в ліцеї є 15 класів, де навчається 286 учнів та працює 33 педагоги.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу