В рамках урядової програми «єРобота: Власна справа» було схвалено 68 бізнес-ідей підприємців з Хмельниччини. Фото: ілюстративне freepik.com
Серед поданих заявок на створення власної справи — бізнес-проєкти у сфері торгівлі, індустрії краси, швейного та аграрного виробництва.
З початку цього року в рамках урядової програми «єРобота: Власна справа» було схвалено 68 бізнес-ідей підприємців з Хмельниччини. Загальна сума наданих переможцям грошової допомоги — понад 16 мільйонів гривень, а кількість нових створених робочих місць в рамках урядової програми сягнула 132. Як зазначають у пресслужбі Хмельницької обласної державної адміністрації, серед отримувачів мікрогрантів для відкриття власної справи – 45 жінок, 23 чоловіка та два проєкти від внутрішньо переміщених громадян.
Серед поданих заявок на фінансування — бізнес-проєкти у сфері торгівлі та індустрії краси. Також майбутні підприємці готуються до відкриття власних мініпекарень, спортивного клубу, майстерні з обслуговування та ремонту автомобілів, швейного виробництва. Є напрямок зі стоматологічних та медичних практик та освітніх послуг. Отже, щоб отримати грант, необхідно зробити кілька кроків:
- заповнити заяву через портал Дія;
- скласти чіткий бізнес-план (на сайті Дія – Грант на власну справу – Як отримати послугу);
- пройти перевірку ділової репутації та співбесіду в центрі зайнятості;
- відкрити рахунок та почати діяти.
На інтернет-ресурсі Програми можна знайти всю необхідну інформацію — від критеріїв відбору до шаблонів бізнес-планів, необхідних для подання заявки на грант, від алгоритму отримання гранту, до можливості залишити своє питання чи поділитися відгуком.
У відомстві нагадують, що в Україні також вже другий рік поспіль діє інша урядова програма — «Грант для ветеранів та членів їх сімей». Про відмінності цієї фінансової підтримки для бізнесу та мікрогранту «єРобота: Власна справа» можна почитати за посиланням.
До теми: Ветеранський грант у дії: як дружина прикордонника відкрила власну справу з пошиву весільних суконь