Новини Тернопільщини: Сьогодні, 30 березня, робоча група з демонтажу спільно з муніципальною інспекцією та поліцією очистили прибудинкову територію біля будинку №45 на вул. 15 Квітня. Металевий гараж, який роками займав земельну ділянку без відповідних дозволів, було вивезено спецтехнікою.
Чому це сталося?
-
Підстава: Рішення виконавчого комітету ТМР ще від 29 жовтня 2025 року. У власника було достатньо часу (майже пів року), щоб самостійно прибрати споруду.
-
Причина демонтажу: Порушення земельного законодавства та містобудівних норм. Такі об’єкти часто заважають проїзду спецтехніки (швидкої чи пожежної) та псують благоустрій двору.
-
Виконавці: Демонтаж здійснювали сили ТОВ «Техно-Буд-Центр» під наглядом муніципальної інспекції.
Куди поділи гараж?
Оскільки добровільного демонтажу не відбулося, споруду перемістили на територію КП «Масив» за адресою: вул. Сергія Короля, 44-Б.
До уваги власника: Щоб повернути своє майно, доведеться звернутися до міської ради, надати документи про власність та повністю відшкодувати витрати, понесені містом на демонтаж, транспортування та зберігання об’єкта.













