1 жовтня інспектори Новомосковського районного управління разом з вогнеборцями 31 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України в області, з метою попередження пожеж у побуті та інших надзвичайних ситуацій, загибелі людей на них, провели профілактичні бесіди з людьми, що потребують соціальної підтримки на вулиці Микити Головка міста Новомосковськ.
Спілкуючись з населенням, співробітники ДСНС вказали на ряд грубих порушень, що спричиняють пожежі в побуті, довели статистику пожеж по місту та області, пояснила шляхи запобігання таким випадкам.
Застерегли не перевантажувати електромережі одночасним включенням великої кількості електроприладів в одну електророзетку, а йдучи з будинку не залишати ввімкненими електричні пристрої, газ, світло і т. д. Громадян попередили надійно ховати від малюків сірники, запальнички, не доручати їм стежити за включеними в мережу електричними або засвіченими гасовими і газовими приладами, не залишати в закритих приміщеннях без нагляду дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.
Усім співрозмовникам фахівці ДСНС вручили профілактичні листівки «Бережіть своє житло від пожеж!» та іншу наочну агітацію.
Шановні громадяни! Щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть своєчасні висновки і будьте уважними та обережними. Не паліть у ліжку, слідкуйте за станом електро- та газових приладів, дотримуйтесь протипожежних правил під час користування ними.
Виявляйте обережність у поводженні з вогнем. Зробіть своєчасні висновки і не зневажайте на застереження рятувальників.
У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101».