У Камені-Каширському під час традиційної спільної молитви в п’ятницю, яка щоразу збирає громаду на Алеї Героїв, відбулося вручення державних нагород Захисникам України. Нагороди вручали начальниця Камінь-Каширської районної військової адміністрації Ольга Ващук, начальниця районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Інна Заблоцька та міський голова Віктор Пась.
Про це повідомляє Камінь-Каширська ОТГ.
За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку відзнакою «За сумлінну службу» нагороджено солдата Сергія Білаша, жителя села Видерта. Нагороду отримала його мати – Марія Сергіївна Антонюк. Сергій вважається безвісти зниклим.
На жаль, не всі наші Захисники повернулися з поля бою. Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджено солдата Миколу Миколайовича Ліпича, жителя села Клітицьк, який віддав своє життя за Волю і Незалежність України під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Каучук Кореневського району Курської області. Орден отримали його доньки – Емілія та Катерина Ліпич.
Читати ще: Двом прикордонникам з Волині вручили державні нагороди
Медаллю «Захиснику Вітчизни» посмертно нагороджено солдата Сергія Володимировича Дейнеко, жителя Каменя-Каширського, який загинув, виконуючи бойове завдання в південно-східних околицях населеного пункту Степове Васильківського району Запорізької області. Нагороду отримала його мати – Галина Іванівна Дейнеко.
Орденом «За мужність» ІІІ ступеня та відзнакою міністра оборони України «10 років сумлінної служби» посмертно нагороджено підполковника Володимира Сергійовича Заркуа, жителя Каменя-Каширського, який віддав своє життя за Батьківщину під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Торецьк Бахмутського району Донецької області. Нагороди отримала його дружина – Іванна Валеріївна Заркуа.
«Вічна слава і шана нашим Героям!
Пам’ятаємо. Шануємо. Продовжуємо боротьбу. Підтримуємо наших Захисників та Захисниць», – йдеться у повідомленні.Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть Повідомити
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу