АКТИВІСТ прибрав з посади начальника відділу ОДР Управління ДАІ Чернігівської області

2410-06Впродовж двох років АКТИВІСТ спрямовує зусилля на приведення дорожньої розмітки на автодорозі М02 Кіпті — Глухів – Бачівськ у відповідність до правил, норм і державних стандартів, про що повідомлялось у попередніх статтях:
ПАСТКА ДАІ БІЛЯ ВЕРТІЇВСЬКОГО СТАЦПОСТА ДПС та УДАІ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОГРАЛО АКТИВИСТУ АПЕЛЯЦІЮ
Справа просувається поволі, однак одного «героя» цієї історії — майора міліції Огненка — вже звільнено з посади за неналежне виконання службових обов’язків.

Ще після першого нашого звернення неозброєним оком було видно відсутність компетенції у цього міліціянта, оскільки замість того, щоб негайно відреагувати на вказаний недолік відрапортував, що на вказаній ділянці дороги все добре:Zoom in (real dimensions: 1000 x 919)Изображение

Після такої зверхньої відповіді ми вирішили вияснити, яким чином так звані «фахівці» з Управління ДАІ встановили факт відповідності технічних засобів регулювання дорожнього руху чинним нормам і стандартам, чи проводилась бодай яка перевірка (обстеження) в реагуванні на звернення.
Як вбачається зі змісту листа-відповіді УДАІ надало інформацію не по суті запиту, оскільки в ньому йдеться про обстеження автодороги, яке було проведено ще за 17 днів до того, коли було виявлено сам недолік (27.10.12) в організації дорожнього руху. Скоріш за все, йдеться про комісійне або сезонне обстеження, а не цільове.
З приводу того, чи обстежувалась працівниками ДАІ зазначена у запиті ділянка втодороги М02 Кіпті-Глухів-Бачівськ щодо відповідності вимогам ДСТУ після нашого звернення, про це жодного слова. Лише повідомляється про необхідність поновлення ліній розмітки фарбою, що заплановано на другий квартал 2013-го року:

Zoom in (real dimensions: 725 x 1024)Изображение

Проте, в результаті ані поновлення, ані приведення до відповідного стану розмітки ми так і не дочекались ні в обіцяному другому, ні у третьому кварталі 2013 року, тому довелось в черговий раз потурбувати «вельмишановне панство» з Управління ДАІ, тільки вже з більш жорсткішими вимогами, а саме:
1. Усунути з займаної посади начальника відділу організації дорожнього руху та спостереження за станом доріг УДАІ в Чернігівській області за не належне виконання своїх службових обов’язків та несумлінне ставлення до них.
2. Вжити невідкладних заходів щодо припинення фактів порушення безпеки дорожнього руху, а також виявити причини і умови, що сприяли їх вчиненню шляхом проведення відповідної перевірки (обстеження) ділянки ПК 497+00 – ПК 508+00, автодороги М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ на відповідність нанесення дорожньої розмітки вимогам чинних правил, норм і стандартів України.

Через місяць надійшла відповідь з якої вбачається, що справа нарешті зрушила з мертвої точки, хоча управлінці відреагували лише на другий пункт петиції відповідною вимогою до Служби автодоріг Чернігівської області, а от прохання стосовно невідповідності начальника відділу ОДР займаній посаді проігнорували.

Zoom in (real dimensions: 727 x 1024)Изображение

Через пів-року виявилось, дані даішниками обіцянки — порожній звук, тому наступна скарга полетіла до обласного Управління МВС Чернігівської області з проханнями:
1. Провести об’єктивне службове розслідування щодо неналежного виконання начальником відділу ОДР та наглядом за станом доріг УДАІ УМВС України в Чернігівській області під час службової діяльності, вимог чинного законодавства з метою притягнення до дисциплінарної відповідальності.
2. Розглянути питання щодо відповідності майора міліції Огненка О.Л. займаній посаді.

І от нарешті сталось диво — очільник Чернігівського обласного Управління МВС з вердиктом не забарився:

Zoom in (real dimensions: 725 x 1024)Изображение

Після цього було направлено запит до Управління МВСУ в Чернігівській області з проханням надати інформацію, чи призначено нового начальника відділу ОДР та НСД УДАІ УМВСУ в Чернігівській області та яких вжито заходів (станом на даний час) стосовно питання відновлення контролю щодо приведення дорожньої розмітки у відповідність вимогам норм і стандартів. На що нам відповіли, що нового начальника відділу ОДР призначено і ним наразі вже вивчаються проблемні питання, а Огненка призначили заступником начальника відділу:

Zoom in (real dimensions: 722 x 1024)Изображение

Тепер не залишається нічого іншого, як сподіватись, що підполковник Іваненко буде належним чином забезпечувати доручену ділянку роботи та більш адекватно реагувати на звернення громадян, щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, аніж його попередник. Про що ми і повідомимо вже найближчим часом.