Будівельні потуги «Вертіївського хапуги»

Изображение
З огляду на ганебну практику північного сусіда в нашій країні не так вже й давно також ввели стаціонарні пости ДАІ. Як годиться, цьому проекту вигадали гарну легенду — начебто пости потрібні водіям. Годі сподіватись, щоб злодії переймались безпекою водіїв, що згодом вони самі довели.
Стаціонарні пости — це надпотужний конвеєр з висмоткування грошей у водіїв. Задля забезпечення безперебійного грошового потоку на вищому рівні вносились відповідні зміни до Правил дорожнього руху, обладнали пости сучасною технікою. Проте найдієвіші методи залишились незмінними — пастки, рекет і «кришування». Звичайно, на сьогодні ці терміни вийшли з обігу, але від зміни назви їх суть не змінилась. Наразі АКТИВИСТ продовжує розслідувати справу щодо однієї з таких пасток на стаціонарному посту у Вертіївці Ніжинського району Чернігівської області. Не дивно, що за цей час випливло на поверхню вкрай брудне спіднє співробітників цього поста, зокрема заступника командира Вертіївського стацпоста №2.Отже, нещодано сайт отримав листа від активістів, небайдужих до стану справ, що відбуваються сьогодні у правоохоронних органах, а саме Державтоінспекції МВС України.

Шановна адміністрація інтернет-порталу «АКТИВИСТ» !
Дякуємо за можливість звернутись до Вас через мережу Інтернет. Ми переглядали Ваші окремі публікації по тематиці Вертіївського стацпоста і того даїшного свавілля, яке там постійно відбувається. Зазначені події було викладено у статтях Пастка ДАІ біля Вертіївського стацпоста ДПС, УДАІ Чернігівської області програло АКТИВИСТУ апеляцію та Наглий ДАІшник Топішко з Вертіївського стацпоста ДПС. Наразі зважились внести і свою долю правди про це зміїне кубло.
Звичайно прикро, що змушені звертатись інкогніто через можливість утисків з боку однієї посадової особи ДПС ДАІ при УМВС України в Чернігівській області. На нашу думку таких співробітників міліції меншість, але поведінка та вчинки цього міліціянта обурює, як нас особисто так і ганьблять органи внутрішніх справ в цілому. Проте вважаємо, що таким корупціонерам і хабарникам не місце в лавах міліції.
Йдеться про старшого лейтенанта міліції, який на даний час перебуває на посаді заступника командира стац.поста ДПС ДАІ №2 с.«Вертіївка». Прізвище його Ільченко Анатолій Михайлович. Дана особа настільки глибоко організувала корумповану атмосферу на Вертіївському стацпосту ДПС, що роботою не займається взагалі, а дбає лише про себе особисто та свій матеріальний стан.
Про це свідчать декілька фотографій, які ми надаємо АКТИВИСТу. З цих фото наявно вбачається «покращення вже сьогодні» добробуту простого роботяги-даїшника та його сім’ї.

Zoom in (real dimensions: 1000 x 750)Изображение

На даному етапі шикарний особняк, у будівництво якого Ільченко вклав понад 1200000 грн будується лише рік, але він уже триповерховий вверх і стільки ж вниз. І вдень, і вночі наймити зводять Ільченку власний маєток на сотні квадратних метрів, аби їх хазяїн якнайшвидше переїхав у розкішні хороми свого палацу за адресою: м. Ніжин, вул. Вершкова, 28.
До того ж, за час перебування на посаді заступника командира Вертіївського стац.поста ДПС він придбав дороге авто — Renault Traffic 2008 р.в. на оздоблення салону якого не так давно було витрачено близько 16000 грн. Також має трикімнатну квартиру де проживають разом з донькою та дружиною, хоча цього йому виявилось замало у справі покращення своїх житлових умов. З особистого життя відомо, що батьки теж не заможні, так би мовити із простих, дружина має невеличкий бізнес у вигляді приватного підприємництва на місцевому ринку.
Виникає природне запитання: звідки ж у простого співробітника ДАІ такі статки?
Відповідь досить банальна — цей «царьок доріг» запровадив витончену систему отримання грошей з перевізників в простонароді мовиться, як «кришування». Останнім часом, а саме в розпал сезону збору агроврожаїв Ільченко активно «співрацює» з керівниками аграрних об’єднань і просто закриває очі на перевантажені фури далекобійників, звичайно ж не за просто так. Едакий собі маленький бізнес суб’єкта владних повноважень.
Подейкують також, що Ільченко нехтуючи нормами людської моралі збагачується й за рахунок простих громадян за наступною схемою: підпорядковані йому працівники ДПС, виконуючи службові повноваження, не проводять жодних профілактичних заходів серед водіїв, а лише масово фальсифікують показники по адмін.протоколах, аби спровокувати останніх на пропозицію хабара. Звичайно робить він це завуальовано через своїх підлеглих осіб, які по неволі стали заручниками цього керівника, але дивує, що це відбувається в той час коли Міністр внутрішніх справ В.Ю. Захарченко розпочав зачистку лав міліції від перевертнів у міліцейській формі.
Дякуємо Вам за надану можливість вивести цього «Вертіївського хапугу» на чисту воду через Ваш сайт оскільки такі вчинки формують серед населення неправильну уяву про роль міліції в державі, а поки що запитання залишаються відкритими:
Доки Ільченко буде продовжувати свій незграбний внесок у корупційно-хабарницькі схеми розвалу України? Доки буде продовжувати «доїти» підприємців та простих громадян? Скільки ще котеджів, будинків він побудує займаючи відповідну посаду ? Скільки ще не виконуватиме покладених на нього службових обов’язків, а використовуватиме робочий час, за який отримує пристойну заробітну плату, задля власного збагачення та збільшення свого матеріального достатку шляхом організованих поборів?