Шановні користувачі та гості сайту «АКТИВИСТ»!

____Розпочинаючи новий проект, хотілося б насамперед охарактеризувати головні цілі та задачі, які поставила перед собою адміністрація даного ресурсу, та шляхи їх реалізації.

____Пріоритетним напрямком, який ми взяли за основу, буде висвітлення питань щодо приведення у відповідність до стандартів, правил і норм як самих автошляхів, що переважним чином зараз нагадують фронтові дороги, так і технічних засобів організації дорожнього руху, адже дорожні знаки та дорожня розмітка є найбільш поширеними і одними з основних засобів організації дорожнього руху і призначені для інформування його учасників про умови, режими і напрямки руху.

____Звертаємо вашу увагу на те, що вулиці і дороги є комунальною власністю і знаходяться у віданні органів місцевого самоврядування, тому саме їхніми основними обов’язками в частині управління, функціонування і розвитку вулиць і доріг міста є забезпечення безперервних, безпечних, економічних та зручних умов для всіх учасників дорожнього руху вулицями і дорогами вашого міста, а от Державтоінспекція МВС України є головним органом, на який покладається забезпечення безпеки дорожнього руху і саме вона, відповідно до Закону України «Про дорожній рух», повинна забезпечувати безпеку дорожнього руху та державний контроль за додержанням законів, правил і нормативів у цій сфері.

____Також слід зазначити, що органи влади навчилися вигідно апелювати до закону і в переважній більшості на звернення до них відповідають так, як вигідно їм. Часто провладні структури посилаються на відсутність коштів в бюджеті або вони будуть закладені в наступному кварталі чи півріччі. Безперечно, таке ставлення справляє гнітюче враження. Також можна наявно пересвідчитись, як нахабно ігноруються приписи (вимоги) Державтоінспекції, бо ті мізерні штрафи, які накладаються на керівників підприємств за невиконання вимог з забезпечення безпеки дорожнього рух аж ніяк не лякають останніх і їм легше посилатись на відсутність коштів і можливостей та сплатити адмін. штраф, аніж виконати конкретну роботу. Потрібно докласти чимало зусиль, щоб отримати відповідь на запит, заяву чи скаргу, коли більшість органів влади надають відповідь не на всю запитувану інформацію або надають інформацію, яка не відповідає дійсності, чи просто ігнорують звернення.

____Саме в таких випадках ви можете звернутись за інформаційною допомою до нашого ресурсу і отримати її безкоштовно. Ми надамо всебічну підтримку при складанні звернень до відповідних органів державної влади та місцевого самоврядування або до органів законодавчих гілок влади, роз’яснемо алгоритми дій. Ми маємо чимало власних практичних напрацювань з цього приводу, а також в нас є справи, які перебувають в стадії завершення, а також щойно розпочаті.

____Також ми висвітлюватимемо питання наявної практики безпідставного притягнення посадовими особами ДАІ МВС України до адміністративної відповідальності водіїв, всупереч вимогам діючих стандартів, правил і норм, тобто в місцях, які в народі називаються «кормушками» чи «хлібними місцями» даїшників.

____Крім того, ми викладатимемо матеріали щодо необґрунтованості чи безпідставного встановлення дорожніх знаків, табличок до дорожніх знаків, а так само їх відсутність в тих місцях, де вони необхідні, що призводить до аварійних ситуацій та непорозумінь між водіями та інспекторами ДАІ.

____Безпека руху, його комфортність — це один із елементів наших прав і свобод і громадський проект «АКТИВИСТ» для їх реалізації разом з вами буде шукати законні шляхи вирішення конкретних проблем. В цій справі добрими є всі законні методи. Саме такого пробудження народу і бояться провладні структури, всіляко намагаючись вставити палиці в колеса в розбудові громадянського суспільства, що викликає значне обурення як пересічних громадян, так і учасників дорожнього руху.

____Що ж стосується наведення порядку на дорогах, їх ремонту і облаштування, ми й надалі будемо проводити започатковану справу, в якій всі бажаючі зможуть взяти участь щодо усіх дорожніх негараздів та практичного їх усунення.

____Хотілося б, щоб ми всі усвідомили, що не просити треба чиновників, яких ми через свої податки наймаємо на роботу, а вимагати від них виконання наших звернень і контролювати їх роботу та витрачання цими чиновниками наших з вами грошей на впорядкування доріг, встановлення та оновлення дорожніх знаків і розмітки, утримання в належному технічному стані світлофорів, необхідність обновлення освітлення, приведення в належний вигляд смуг розгону і гальмування, тощо.

____Ці питання аж ніяк не риторичні і мають своїх конкретних адресатів — керівництво місцевих мерій та посадові особи ДАІ, адже найпершочерговіші завдання дорожньо-патрульної служби — це виявлення недоліків в організації руху, повідомлення про ці недоліки в належні організації, контроль за безпекою руху, допомога в організації проведення ремонтно-дорожніх робіт та інше.

____Окрім переслідування беззаперечного виконання вимог стандартів, правил і норм відповідими організаціями і посадовими особами, «АКТИВИСТ» ставить своєю метою зобов’язати останніх беззаперечно виконувати вимоги чинного законодавства.

____Перш за все, розпочинаючи роботу над створенням цього проекту, ми попіклувались, щоб відвідувачам було зручно користуватись даним сайтом, а також щоб він був оригінальним та неповторним, тому, якщо наші життєві пріоритети співпадають, реєструйтесь і розпочинайте рухатись прямо зараз.

____Адміністрація ресурсу чекає від вас критики. Аналізуйте, доповнюйте наші інформаційні скарбнички, шукайте і знаходьте доцільні рішення, а ми будемо прислухатися, адже стає очевидним, що сьогодні для кожного з нас це не просто участь в громадському житті вашого/нашого міста чи містечка, не дешевий псевдопатріотизм заради якоїсь передвиборчої кампанії чи задоволення власних інтересів, а болючі питання сьогодення які необхідно починати вирішувати вже сьогодні і негайно.

Отож до справ, шановні, все залежить саме від вас!

З повагою, Адміністрація сайта.

Добавить комментарий